Stadion

Stadion Miejski w Ciechanowie

ul. 3go Maja 7

06 - 400 Ciechanów

Stadion Miejski położony jest w zabytkowej części miasta otoczony starodrzewem o ogólnej powierzchni ok. 7 ha.

Płyta główna boiska piłkarskiego o wymiarach 110 x 65 m otoczona 400 metrową bieżnią wraz z urządzeniami do konkurencji technicznych w lekkoatletyce i widownią na około 1 tysiąc miejsc siedzących,

Boisko treningowe ze sztuczną murawą o wymiarach 105 x 68 m jest oświetlone, ogrodzone i posiada trybunę na 111 osób.

Kompleks boisk bocznych o nawierzchni syntetycznej i trawiastej przystosowany jest do prowadzenia zajęć treningowych i rozgrywania meczów mistrzowskich grup młodzieżowych,

Budynki zaplecza technicznego (szatnie dla zawodników, pomieszczenia biurowe klubów sportowych, magazyny, sala do spotkań klubowych).

Na terenie stadionu znajdują się cztery korty do tenisa ziemnego ogrodzone i oświetlone.

Na stadionie odbywały się m.in.

-Międzynarodowe Turnieje Syrenki w piłkę nożną drużyn młodzieżowych

-czwartki LA